Director dezvoltare retea magazine

Sc Neky Grup Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza magazinele existente.
- Identifica locatii noi pentru alte magazine.
- Pregateste personalul in teritoriu.
- Stabileste si implementeaza planul de dezvoltare si promovare .
- Urmareste realizarea obiectivelor si indeplinirea indicatorilor stabiliti.
- Se implica in procesul de recrutare pentru posturile vacante din departamentul pe care il coordoneaza.
- Concepe si organizeaza evenimente si campanii pentru promovarea imaginii companiei.
- Se implica in activitati de cercertare a pietei.

CERINTE

- Studii superioare .
- Experienta relevanta in initierea si coordonarea de proiecte importante (un portofoliu constituie un avantaj)
- Disponibilitate pentru a calatori in tara.
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Excelente capacitati de comunicare verbala si scrisa;
- Atentie la detalii;
- Capacitati organizatorice;
- Abilitati de negociere si consultanta;
- Aspect fizic placut, tinuta office;
- Punctual, prompt, amabil.

BENEFICII OFERITE

- Salar + comision
- masina de serviciu
- telefon
- laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Industria usoara