DIRECTOR DE PRODUCTIE

SC SKY GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conduce si controleaza activitatea de productie in concordanta cu planul de productie zilnic
-Raspunde de indeplinirea cerintelor de calitate, productivitate, utilizarea eficienta a capacitatilor de productie si a personalului din subordine
- Coordoneaza si asigura desfasurarea ritmica a procesului de productie, urmarind realizarea productiei in conformitate cu planul cerut de vanzari.
- Aproba instructiunile tehnologice pentru fiecare faza de productie, atat la implementarea cat si la modificarea lor, si asigura adaptarea corespunzatoare a tehnologiei la variatiile si specificul materiei prime utilizate.
-Gestioneaza evidenta zilnica a reperelor produse si a operatiilor efectuate
-Asigura depozitarea reperelor realizate in conditii bune pana la preluarea de catre gestionar
-Asigura resursele materiale si informationale necesare pentru implementarea politicii in domeniul calitatii.

CERINTE

-Studii superioare tehnice
-Experienta in conducere si organizare
-Cunostinte tehnice privind procesele de productie,
-Cunostinte de utilizare PC
-Abilitati excelente de comunicare, rezistenta la efort si stres
-Eficient si responsabil in tot ceea ce face.
-Cu spirit de initiativa
- Atentie la detalii;
- Abilitati in rezolvarea de probleme

BENEFICII OFERITE

Salariu fix atractiv + bonuri de masa

CV- urile se vor trimite la urmatoarea adresa: angajari@skyhorse.ro sau pe fax: 0256/274.790. Se accepta numai CV-uri cu poza

Obiect de activitate : importul distributia si productia de consumabile pentru imprimanta inkjet si laser.
Toate produsele companiei sunt atestate la standarde internationale, firma detinand ISO 9001 , 14001 - T?V Austria.
Firma si-a inceput activitateain 2004 pe un segment cu o concurenta puternica, devenind in scurt timp lider de piata
in Romania , avem peste 50 de angajati, o cifra de afaceri pe anul 2009 de 3,5 milioane de usd .