DIRECTOR COMERCIAL - TM

SC BLACK SEA SUPPLIERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea, coordonarea, organizarea si supravegherea activitatii pentru atingerea obiectivelor trasate de companie;
- gestionarea bugetului de cheltuieli;
cunoasterea mediului de afaceri local, monitorizarea retelei comerciale;
- conducerea, instruirea, antrenarea, evaluarea si dezvoltarea echipei de vanzari, in scopul realizarii targetelor lunare/anuale;
- implementarea politicilor si standardelor companiei;
- propunerea de politici comerciale cu caracter local;
- comunicarea permanenta cu departamentele comercial si distributie;
- responsabilitatea directa a corectitudinii raportarilor catre Sediu( economico-financiare, comerciale, s.a.)
Se ofera salariu motivant, telefon, masina, tichete masa, comisioane functie de realizari.

CERINTE

persoana tanara, activa, absolvent studii superioare;
engleza avansat - scris / vorbit, cunostinte temeinice operare calculator;
prezinta avantaj experienta intr-un post similar

DESCRIEREA FIRMEI

companie direct importator al produselor comercializate