DIRECTOR AGENTIE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controleaza si supervizeaza intregul proces de vanzare si postvinzare si respecta conditiile impuse de procedurile companiei
- Recruteaza,selecteaza si ofera training si suport intregii forte de vanzari din subordine: Consultanti financiari si Manageri
- Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare a echipei pe care o coordoneaza aducandu-si aportul in atingerea targetului agentiei
- se subordoneaza directorului regional atat cu privire la activitatile echipei pe care o coordoneaza cat si la atingerea targetului de vanzari
- Planifica, gestioneaza planul de vanzari al echipei

CERINTE

- Studii superioare sau in curs de finalizare
- Abilitati de motivare a subordonatilor
- Abilitati de relationare, comunicare si negociere
-Capacitati de instruire si coordonare a unei echipe
- Experienta in vanzari directe si in functia de Manager sau Director agentie constituie avantaj
- Operativitate,fidelitate,gandire strategica

BENEFICII OFERITE

Suntem o companie orientata spre oameni si spre performanta si am creat special pentru echipa noastra de vanzari programe motivationale si planuri de cariera in vederea stimularii si aprecierii rezultatelor deosebite in activitatea de vanzare a asigurarilor generale, facultative, de viata si obligatorii.

Suntem o companie puternica ceea ce ne da posibilitatea sa oferim :
- contract pe perioada nedeterminata cu salariu fix in functie de realizari + comisioane din vanzarile echipei
- telefon de servici,logistica performanta,cheltuieli de transport suportate de companie.

Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.