DIRECTOR ADJUNCT MAGAZIN TIMISOARA

TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planifica, coordoneaza,conduce, controleaza si evalueaza o echipa de 25 de angajati (consilieri de vanzari, sefi de raion, gestionari, muncitori, coordonator livrari);
-responsabil pentru realizarea obiectivelor de vanzari si respectarea procedurilor de lucru impuse de conducerea companiei;
-asigura suport si training permanent echipei de consilieri de vanzari si sefi de raioane (personal si prin reprezentantii furnizorilor);
-defineste, implementeaza si controleaza activitatile specifice de merchandising;
-urmareste si mentine permanent expunerea produselor si nivelul optim al stocurilor prin control si comunicare permanenta cu departamentul de achizitii.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta pe un post similar minim 2 ani;
-abilitati de comunicare, relationare, negociere;
-atitudine proactiva, spirit de initiativa, gandire sintetica si analitica;
-cunostinte avansate de operare calculator (MS OFFICE).

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-bonusuri corelate cu performanta;
-mediu de lucru profesionist, apartenenta la o companie dinamica cu un colectiv tanar;
-telefon de serviciu.

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare-comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier de baie , parchet, usi, accesorii, adezivi, vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.