COSMETICIANA / COAFEZA / FRIZER / MANICHIURISTA / PEDICHIURISTA

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

responsabilitati specifice conform fiecarei fise de post pentru COSMETICIANA / COAFEZA / FRIZER / MANICHIURISTA / PEDICHIURISTA

CERINTE

- persoana serioasa, sociabila, orientata catre client, APTITUDINI DE COMUNICARE FOARTE BUNE, rapiditate
- persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa, serioasa in munca, prietenoasa, respectuoasa
- experienta constituie un avantaj
- angajam si persoane din alte orase daca acestea doresc sa se stabileasca in Timisoara

BENEFICII OFERITE

- colaborare pe termen lung
- servicii gratuite ale salonului de infrumusetare
- mediu tanar si stabilitate

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza personal tehnic pentru mai multe saloane mari de infrumusetare din Timisoara, saloane care ofera o gama larga de servicii.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - COSMETICIANA / COAFEZA / FRIZER / MANICHIURISTA / PEDICHIURISTA
- mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!