Coordonator Vanzari

Pantrix SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- formarea, coordonarea si controlul unei echipe de vanzari directe;
- sustinerea de traininguri pt. membrii echipei;
- organizarea de prezentari de produse in vederea recrutarii de noi angajati;
- realizarea targetului de vanzari alocat;
- planificarea activitatii si urmarirea realizarii obiectivelor;
- prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor parteneri;
- promovarea serviciilor financiar-bancare oferite de companie in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;

CERINTE

Cerinte:
- Capacitatea de a construi, motiva, coordona, controla si evalua activitatea unei echipe
- Capacitate de comunicare foarte buna;
- Orientare catre client, flexibilitate, abilitati de comunicare si negociere foarte bune;
- Spirit antreprenorial;
- Capacitatea de a imbina lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
- Experienta in coordonarea unei echipe de vanzari;
- Persoana sociabila, serioasa, motivata de rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite
- suport pt. desfasurarea activitatii;
- pachet recompensatoriu extrem de motivant;.
- dezvoltare personala si profesionala continua;
- oportunitati de cariera;
- extra beneficii, excursii, seminarii, etc.
- training-uri in vederea dezvoltarii abilitatilor si a imbunatatirii tehnicilor de lucru.

Companie care promoveaza servicii finanaciare de economisire-creditare, partener cu liderul pietei din Romania