Coordonator transport / Dispecer

SC Paul Trans S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarca ansamblurile companiei
Tine legatura cu clinetii
Intermediaza transporturi
Factureaza transporturile
Arhiveaza documente

CERINTE

Experienta minim 5 ani in domeniu
Cunostinte avansate de ENGLEZA
abilitate in gasirea solutiilor de transport,
capacitate de negociere si lucru in echipa,
cunostinte de PC (Exel, baze de date)

==== Existenta unui portofoliu de clienti constitue un avantaj ---

BENEFICII OFERITE

Motivare, posibilitatea de afirmare, conditii si mediu de lucru profesional.

DESCRIEREA FIRMEI

Paul Trans - "We are moving"

Daca transport atunci ...Paul Trans fiecare comanda de transport în parte - de la primirea comenzii pâna la livrarea marfii - este executata si controlata de catre Traffic Managerii nostri experimentati. Prin contactul direct cu soferii asiguram o supraveghere exacta a transporturilor.

Flota noastra este alcatuita din camioane marca Daf ,Volvo , Iveco ,norme de poluare euro 5 , suntem axati pe transportul de marfuri generale .Compania este licentiata de catre Autoritatea Rutiera Româna în transportul intern si international de marfa . în cazul în care doriti sa începeti colaborarea cu firma noastra, va rugam sa ne contactati.

Camioanele noastre beneficiaza de asigurare CMR de 150 000 euro si urmarire GPS .