Coordonator Productie

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Gestioneaza si coordoneaza resursele existente (oameni, materiale, echipamente) astfel incat sa onoreze comenzile clientilor in timpul promis;
• Conduce si supravegheaza procesul de productie (de unicate) din cadrul atelierului mecanic;
• Supravegheaza coordoneaza si dezvolta personalul din subordine;
• Urmareste şi controleaza desfaşurarea comenzilor de productie si instalarea acestora la client;
• Se asigura ca productia este obtinuta la calitatea ceruta de client;
• Optimizeaza permanent procesul de productie;
• Stabileste reguli si proceduri de lucru.

CERINTE

Cerinte:
• Facultatea de Mecanica/ experienta in domeniul mecanic;
• Abilitati de coordonare a producției;
• Experienta 3-5 ani intr-un mediu de productie, experienta în coordonarea unei echipe de producție este un avantaj;
• Engleza si/sau franceza consitutie un avantaj;
• Experienta in proiectare constituie un avantaj;
• Persoana dinamica, intreprinzatoare, cu initiativa, abilitati de coordonare, orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
• Un mediu de lucru dinamic;
• Bonusuri in functie de performanta.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.