Coordonator Logistic- Gestionar

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, companie de comert materiale de constructii din Timisoara, o persoana pentru postul de Coordonator logistic – Gestionar.

Responsabilitati:

- Bugetarea carburantului lunar si urmarirea consumurilor
- Planificarea curselor si inchiriere masini transport suplimentare
- Verificarea incarcarii masinilor la capacitate si volum conform curselor stabilite
- Asigura ordinea in curtea depozitului
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Asigura miscarea stocurilor
- Expediaza marfa catre clienti

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Experienta in domeniu minim 2 ani
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
- Cunostinte operatiuni import export si vamale
- Cunostinte de utilizare PC
- Abilitati foarte bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Premii suplimentare

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV la adresa office@clarismart.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal