COORDONATOR LIVRARE SI LOGISTICA INTERNA

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizaeaza eficient livrarea diferitelor subansamble de mobila catre clienti
- respunde de logistica interna si a livrarilor a unei fabrici de mobila
- are in subordine o echipa de 10 montatori mobila
- analizeaza si gestioneaza buna desfasurare a lucrarilor montatorilor pentru si la client
- urmareste cantitatea si calitatea lucrarilor executate la client (a montajelor mobilei)
- tine evidenta tuturor lucrarilor executate de catre montatori
- are o stransa legatura cu departamentul vanzari pentru clarificarea comenzilor clientilor

CERINTE

- abilitati tehnice
- experienta in organizarea livrarilor
- excelentacapacitate manageriala, de organizare si planificare
- bun coordonator al echipei
- capacitati de analiza si propunere de solutii

BENEFICII OFERITE

se negociaza la interviu

RESURS CONSULT - firma de recrutare si consultanta in managementul resurselor umane (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza personal pentru sectia de productie a unei firme cu renume din domeniul mobilei. Cu un efectiv de peste 100 angajati, firma produce o gama larga de: scaune, mese, birouri pentru firme, hoteluri, vapoare, etc. Produsele si serviciile au ca piata principala de desfacere Europa Centrala/Est.

Pentru a candida si a va putea inregistra in baza noastra, depuneti obligatoriu CV, sau datele dvs personale si locurile de munca, aici sau prin e-mail recrutare@resursconsult.ro, cu titlul postului.