Contabil / Economist Timisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru clientul sau – importanta firma de contabilitate din Timisoara, care realizeaza activitati de expertiza si evidenta contabila, membra CECCAR:

Contabil / Economist

Responsabilitati:

 Introducerea, prelucrarea datelor financiar-contabile
 Verificarea si efectuarea inchiderii balantelor de verificare lunare,
 Verificarea si intocmirea declaratiilor fiscale obligatorii
 Intocmirea situatiilor financiare semestriale precum si a bilantului anual;
 Raportari speciale pentru clienti;

CERINTE

Cerinte
Studii superioare de specialitate
Experienta in intocmire situatii contabile si declaratii fiscale minim 2 ani ,
Capacitate de a lucra in echipa ,
Seriozitate si professionalism.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:

Oferta:
- Durata timpului de lucru este de 8 ore/zi ( 40 ore/săptămână), cu excepţia sărbătorilor legale.
- Durata contractului individual de muncă este nedeterminată
- pachet salarial atractiv (in functie de experienta si cunostintele in domeniu)
- cursuri de formare profesională continuă;
- Altele:birouri moderne,
- posibilitati de promovare ;

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.