Consultant de marketing si Director de publicitate

AUROMEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam persoane dinamice, dornice de afirmare, perseverente, comunicative, preferabil cu experienta in domeniul vanzarilor, publicitatii, relatii cu publicul. Postul de consultant marketing presupune munca de teren, aplicare strategii de marketing, recrutare de noi clienti. Pentru postul de director de publicitate este obligatorie experienta de minim un an in domeniu.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in vanzari, in relatii cu publicul sau in domeniul publicitatii.
Se cauta persoane dinamice, organizate si comunicative.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Oferim instruire la locul de munca si un salariu motivant in functie de realizari.

S.C. AuroMedia S.R.L. este o companie care se ocupa cu stimularea si directionarea de clienti catre societatile comerciale care colaboreaza cu noi. Editam si distribuim cardurile de reduceri ¿Simbol Card¿, ¿Card de Afaceri¿ si ¿Simbol StudentCard¿. Suntem o agentie de marketing si publicitate.