CONSILIER JURIDIC

AUTOTIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea societatii in instanta, in fata autoritatilor
Redactarea si avizarea contractelor
Avizarea deciziilor conducerii
Consultanta juridica pentru toate compartimentele societatii
Actualizarea actului constitutiv al societatii, intocmirea de acte aditionale la actul constitutiv, inregistrarea de mentiuni la ORC
Recuperarea creantelor societatii
Urmarirea dosarelor executionale
Intocmirea situatiei litigiilor societatii
Participarea la negocieri si licitatii
Alte atributii specifice profesiei

CERINTE

Preferabil vechime minim 1-2 ani, obligatoriu experienta in instanta si avizare contracte
Rezistenta la stres, capacitate decizionala
Limba engleza, germana sau italiana constituie avantaj
Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate, disponibilitate la program prelungit
Preferabil cu permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial complex: transport gratuit in tara, prime de Pasti si de Craciun, tichete de masa de valoare maxima, diurna pentru deplasari
Posibilitatea de ajustare a salariului in functie de performante si vechime
Formare si perfectionare profesionala continua
Telefon de serviciu
Mediu de lucru profesional
Birou individual

Membra a Holdingului Atlassib, S.C. AUTOTIM S.A. este liderul zonei de vest a tarii in domeniul transporturilor intern si international de persoane si de marfuri, desfasurand de asemenea si activitati de autogara si turistice. Metodele de lucru si procedurile sunt cele experimentate si implementate la nivelul holdingului.