Confectioner Tipare/ Croitorese in masina de cusut

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE
Dorim sa uram “Bun venit!” in echipa Departamentului Tehnic colegului(colegei) care sa impartaseasca cu pasiune valorile organizatiei noastre si care sa ni se alature in misiunea noastra, aceea de a dezvolta, produce si furniza produse de calitate la un cost competitiv.

Persoana selectionata va avea oportunitatea de a contribui la dezvoltarea proiectelor departamentului, interactionand cu celelalte structuri functionale ale Companiei.

CERINTE

Pentru CONFECTIONER TIPARE si CROI :
- Cunostinte temeinice in construirea tiparelor (manual pe carton)
- Bun cunoscator al domeniului confectii textile de protectia muncii ( veste salopete,pantaloni,geci,camasi,tricouri,etc)
- Experienta in domeniu
- Bun organizator al timpului de lucru
- Capacitate de lucru in echipa
- Initiativa

CROITOREASA IN MASINA DE CUSUT:
-experienta privind lucrul in masini de cusut industriale pe diferite faze
-calificare profesională, rapiditate şi atitudine clară în domeniu.
- persoană atentă la detalii, îndemânatică, energică şi receptivă, punctuală şi serioasă, să ştie să lucreze în echipă.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare
Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
Salariu adecvat efortului depus si bonusuri de performanta.