Colaboratori cu contract comision

WHITE ROMDENTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Să aducă la îndeplinire obiectivele şi criteriile de performanţă stabilite de comun acord, scop în care dispune de următoarele prerogative:
-Reprezentarea companiei în relatia cu clienții și potențialii clienți din zona alocată de către General Manager-ul firmei, asigurând schimbul informațional și atingerea obiectivelor de vânzări:
- Prezintă ofertele și produsele speciale tuturor clienților alocați;
- Contactează,vizitează,vinde la potențialii clienți;
- Promovează oferta companiei;
- Încheie contracte de vânzare cumpărare cu clienții alocați;
-Participă la training-urile și cursurile de calificare organizate de firmă;
-consultanță legată de specificațiile tehnice ale anumitor produse (materiale sutura, instrumentar, aparatură medicală) pentru Reprezentanții de Vânzări.

CERINTE

in urma interviului;

BENEFICII OFERITE

confidential;

The company ROMDENTAL, based in Timisoara, Romania is an internationally leading dealer of high-precision rotating polishing instruments for a wide range of applications in dentistry and dental laboratories.