Cel mai PHP Developer

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa incercam o descriere!

Esti tu omul dinamic, autodidact si care nu refuza o provocare in web development? Poti lucra atat independent, cat si in echipa, iar la nevoie sa ii inveti si pe altii? Daca mai ai si cunostinte avansate de PHP, nici nu stii ce greu ne-a fost sa te gasim!

Despre angajator, numai de bine: companie specializata in web development care ofera servicii de outsourcing pentru strainatate si foloseste cu multa indemanare tehnologii precum: PHP, Zend Framework, Drupal, Magento, Joomla si altele pe care le vei afla in curand.

Echipa este angrenata in principal in proiecte pentru companii de top din Belgia, Franta, Luxemburg si Olanda.

Punctul de lucru va fi in Timisoara, oras frumos, cu multe posibilitati: http://vimeo.com/27036014

CERINTE

E important sa stii ca...

Rolul tau principal ar fi dezvoltarea si implementarea eficienta a paginilor web dinamice bazate pe LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)

Experienta, bat-o vina!

Pentru asta ne asteptam sa stii deja foarte bine: PHP, (X)HTML, CSS, JS, MySQL
Daca ai experienta de lucru si cu Drupal, Magento, Joomla (sau alte CMS-uri) si/sau Zend Framework, deja stim ca esti un programator web experimentat si foarte talentat si abia asteptam sa te cunoastem!

BENEFICII OFERITE

Si nu se opresc aici surprizele!

Iti oferim salariu motivant (pe bune! dar trebuie sa respecti si tu cerintele de mai sus :) )
Vei lucra intr-un mediu placut si dinamic, intre prieteni
Vei lucra pe proiecte interesante
Avem un sistem clar si transparent de recompensare si evaluare periodica
Echipa noastra de management este axata pe dezvoltarea personala si profesionala
Iti oferim posibilitati de training si obtinere de certificari

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.