Cautam Hazliti !

Ambusdec

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Hazliti ! :)

Cautăm noi colegi responsabili cu buna dispoziţie!

Colegul nostru va fi un gentleman♂:

- Energic
- Carismatic
- Creativ
- De gască
- Plin de entuziasm
- Cu atitudine pozitivă
- Cu bun simţ

Îi oferim :

- Un mediu de lucru plăcut si distractiv unde poate interacţiona cu multe persoane
- Colegi de treabă :)
- Training-uri ce vizează activitaţiile desfăşurate
- Un pepene vara şi un ceai iarna :)
- Un birou cu tot cu scaun :)
- Salariu + bonusuri
- Cursuri de dezvoltare personală

CERINTE

Ce va face ?

- Animaţie pentru copii la evenimente si in locaţii publice
- Se implică in organizarea evenimentelor, participă la conceperea si realizarea decoraţiunilor inedite
- Şi... ce va spune "şefu" =))

Dacă simţi că îţi poţi asuma aceste „RESPONSABILITAŢI”, aşteptăm CV-ul tău (cu poza) la adresa de e-mail: hazlitii@yahoo.com sau printr-un porumbel voiajor.

Dacă nu, ajută-ne cu un share, poate un prieten doreşte!

Hazlitii echipa de clowni din Timisoara pune la dispozitie servicii de entertainment pentru toate persoanele.Comercializare baloane modelate, heliu, decoratiuni si facepaining.