Cautam croitor cu experienta

Silvia Collection

Job expirat

RESPONSABILITATI

confectionarea cap-coada a produselor din colectiile noastre

CERINTE

Cautam croitori pregatiti, seriosi care sa fie interesati de un job stabil si pe termen lung.

Responsabilitati / Beneficii
- Confectionare cap-coada a produselor din colectiile designerului pentru export,comenzi atelier sau prototipuri
- Confectionare rochii de zi / seara / mireasa - corsete , drapaje.

- Program Luni-Vineri - ora 8:00 - 16:00
Nu se lucreaza peste program, doar in cazuri extreme , cu plata orelor suplimentare.
Salariile sunt platite punctual, fara intarziere sau decalaje.

- Salariul va fi discutabil pe loc la interviu, in functie de pregatirea care o aveti.

- Informatii despre companie:
colectiile si evenimentele noastre le puteti vedea pe site-ul nostru.

www.silviaterziu.com

ne puteti contacta pe e-mailul: cautamcroitor@yahoo.com;

sau ne puteti contacta nr Tel: 0723997763

Suntem o firma de moda, facem articole vestimentare, cu predominanta rochii de seara, dar uneori si de zi, sau de mireasa. Cautam croitori cu experienta pentru a-i aduce la noi in echipa.