BUYER pentru Timisoara

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestioneaza activitatea de procurare si achizitionare a marfurilor;
-prospecteaza piata furnizorilor de marfuri;
-analizeaza ofertele furnizorilor si elaboreaza contracte de achizitie si prestari de servicii;
-intretine legatura cu furnizorii de marfuri;
-asigura respectarea termenelor in procurarea marfii.

CERINTE

-studii superioare absolvite;
-experienta min. 2 ani in domeniul achizitiilor;
-cunostinte aferente elaborarii de contracte de achizitie si prestari de servicii;
-nivel avansat de operare P.C.;
-fluenta in limba germana si/sau engleza.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial competitiv;
-oportunitatea de a lucra intr-o companie cu traditie in profesionalism.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!