BRANCH MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vine cu echipa de vanzari si recruteaza permanent,selecteaza Consultanti financiari si Manageri
- Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare a echipei pe care o coordoneaza aducandu-si aportul in atingerea targetului agentiei
- se subordoneaza directorului regional atat cu privire la activitatile echipei pe care o coordoneaza cat si la atingerea targetului de vanzari
- Planifica, gestioneaza planul de vanzari al echipei : carduri de credit,produse financiare.

CERINTE

- Studii superioare sau in curs de finalizare
- Abilitati de motivare a subordonatilor
- Abilitati de relationare, comunicare si negociere
-Capacitati de instruire si coordonare a unei echipe

BENEFICII OFERITE

Contract pe perioada nedeterminata cu salariu fix MOTIVANT in functie de realizari + comisioane din vanzarile echipei
- telefon de servici,logistica performanta,cheltuieli de transport suportate de companie.

Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.