B2B Sales Representative

SC DE BIZZPEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

--Mareste portofoliul de clienti
--Intocmeste oferte si contracte cu potentialii clienti
--Mentine si dezvolta relatiile cu clientii
--Urmareste atingerea si depasirea targetului de vanzari
--Elaboreaza rapoarte de vanzari
--Respecta procedurile si politica din interiorul firmei

CERINTE

--Persoana motivata sa atinga obiective de vanzari, organizata, proactiva, responsabila
--Abilitati foarte bune de negociere si comunicare
--Capacitate de a analiza, de a planifica si de a sintetiza
--Orientare catre client
--Spirit de echipa
--Cunostinte de limba engleza
--Persoana corecta si punctuala
--Abilitati de utilizare a PC-ului ( suita Office, navigare web, baza de date etc.)
--Experienta in vanzari pe sectorul B2B constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
--Statutul de PFA (Persoana Fizica Autorizata) constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu

BENEFICII OFERITE

--Oportunitatea de a se dezvolta pe plan professional
--Traininguri organizate in cadrul firmei
--Prilejul de a lucra intr-un mediu profesionist

Firma SC DE BIZZPEDIA SRL este in stransa colaborare cu sectorul B2B, avand ca misiune eficientizarea si simplificarea activitatilor acestui sector. Dorim sa formam o echipa cu membri organizati, seriosi, cu predispozitie catre respectarea deadline-urilor si cu perspective mari in ceea ce priveste succesul.