Asistente medicale generaliste, Asistenta ATI, Asistenta neonatologie, Infirmiere

SC ATHENA HOSPITAL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenta generalista - sectie postoperator - chirurgie generala
Asistenta generalista - sectie leuze - dupa cezariana sau nastere naturala
Asistenta ATI - bloc operator si sectie terapie intensiva
Asistenta neonatologie - departament neonatologie
Infirmiera pentru sectia de neonatologie si chirurgie

CERINTE

Experienta in domeniu preferabil 2-3 ani
Program in ture pe format 12-24-12-48
Cunostinte minime operare calculator
Rabdare, profesionalism si responsabilitate in munca

BENEFICII OFERITE

Se ofera salarii atractive atat pentru lucrul full-time cat si part-time - peste grila de salarizare din cadru unitatilor publice
Sporuri conform legii
Un mediu de lucru responsabil, perfectionist in care principalul scop este sanatatea pacientilor nostri
Accesul la informatii care sa va permita dezvoltarea profesionala

Primul spital multidisciplinar privat din Timisoara, deschis in 2010 ca o alternativa a retelei publice de spitale, oferind un standard foarte inalt prin calitatea operatorie, spatiile de recuperare si accesul la servicii medicale de nivel european.
Spitalul se afla intr-o continua expansiune, adresabilitatea crescanda impunand un necesar de personal medical si paramedical tot mai crescut.