Asistent Vanzari Timisoara

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati din cadul departamentului de Business Support, pentru sustinerea departamentului de Vanzari sunt:
- facturare
- inregistrari registru casa, banca.
- gestionarea documentelor de intrare / iesire
- urmarire stocuri
- urmarire derulare contracte, recuperare debite de la clienti
- intocmire oferte

CERINTE

- Studii superioare profil economic
- Experienta minim 2 ani
- Cunostinte operare soft-uri de contabilitate. Cunostinte Wizcount reprezinta un avantaj
- Cunostinte solide operare PC
- Persoana serioasa, organizata, dinamica, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comison, telefon de serviciu.

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii, inchiriere spatii de birouri si depozite si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro