asistent manager Timnisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma BRAINS CONSULTING recruteaza pentru Clientul sau – important importator si distribuitor de articole sportive de marca: - asistent manager Timnisoara

Asistent Manager - Timisoara
Departament:
Locatie: Timisoara

Responsabilitati:
Asistarea Managerului General si a Directorului Comercial prin mentinerea relatiei cu furnizorii si colaboratorii
Evidenta stricta a comenzilor si importurilor, urmarirea atenta a derularii acestora, a datelor de livrare si a efectuarii platilor
Intocmirea de diverse rapoarte si situatii
Intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente scriptice si electronice.
Actualizarea bazei de date

CERINTE

Cerinte
Absolvent/a facultate
Limba engleza scris/vorbit nivel avansat
Cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel PowerPoint)
Cunostinte utilizare internet
Experienta in domeniu constituie un avantaj
Bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare pe prioritati si planificare, atentie la detalii, perseverenta, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu foarte atractiv + bonusuri in functie de vanzari
- Trainguri in tara si strainatate

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.