Operator Call Center

R.S. TOURS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- Vorbitor de limba italiana nivel avansat, bune cunostinte de limba engleza la nivel converastional sau germana nivel conversational
- Foarte bune abilitati de comunicare, claritate in exprimare;
- Capacitate de invatare rapida, adaptabilitate, flexibiliate;
- Persoana dinamica, organizata, intuitiva, creativa;
- Punctualitate si seriozitate
Daca esti o persoana careia ii place sa comunice si sa interactioneze cu oamenii, nu ezita sa ne trimiti un CV.

CERINTE

Candidatul Ideal:
-Vorbitor de limba italiana nivel avansat, bune cunostinte de limba engleza nivel conversational sau germana nivel conversational
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte foarte bune operare PC;excel peste mediu
- Abilitati de organizare si planificare;
- Persoana organizata, dinamica, eficienta, capabila sa isi indeplineasca responsabilitatile la timp;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism