Recrutam Gestionar Depozit pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala, producatoare de scaune si lifturi pentru persoanele cu dizabilitati.

*Locatia: Biled, judetul Timis.

*Program de lucru intr-un singur schimb.

Responsabilitati:

  • Incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul mijloacelor din dotare; Liza electrice;
  • Realizarea activitatilor de receptie fizica a materiilor prime;
  • Emiterea avizelor de expeditie si bonurilor de consum;
  • Transmiterea facturilor catre biroul de achizitii;
  • Participarea periodica la inventare;
  • Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate.

Cerinte:

  • Experienta pe un post similar de 1-3 ani;
  • Studii medii.

Oferim:

  • Pachet salarial avantajos;
  • Tichete de masa de 15.18 Ron;
  • Asigurare medicala privata;
  • Transport asigurat.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul 0736.391.361 sau ne puteti trimite un CV la madalina.murgilas@ihm.ro.