Asistent manager

SC DEL BONO&CO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) să coordoneze toate aspectele legate de organizarea activităţii de secretariat şi agenda personală a directorului firmei;
b) să reprezinte societatea în relaţiile cu cei din afara ei, fiind prima persoană cu care aceştia intră în contact;
c) să înregistreze întreaga corespondenţă primită şi transmisă, să arhiveze un exemplar şi să distribuie copii responsabililor diverselor servicii din cadrul firmei;
d) să gestioneze toate contactele directorului, să cunoasca agenda lui zilnică şi să-l informeze în ceea ce priveşte sarcinile primite;
e) să ţină legătura cu ceilalţi directori din societate, în vederea cunoaşterii tuturor problemelor ce apar şi a modului în care acestea se rezolvă pentru a putea informa directorul asupra lor;
f) să facă traduceri corect, păstrând înţelesul exact al textului sau al frazei rostite;
g) să ţină legatura cu firmele autorizate de traduceri în vederea traducerii documentelor oficiale în limbile cerute de conducerea societăţii;
h) să furnizeze informaţii referitoare la societate în vederea creării unei imagini în exterior, dar să menţină nivelul de confidenţialitate cerut de către directorul societăţii;
i) să obţină informaţii cu privire la societăţile sau produsele ce prezintă interes pentru firmă;
j) să asigure achiziţionarea ritmică a materialelor consumabile pentru birouri;
k) să respecte normele de protecţie a muncii, prevenire şi stingere a incendiilor şi de protecţie a mediului, aduse la cunoştinţă sub orice formă de angajator;
l) să participe la instructajul cu privire la protecţia muncii şi PSI şi să se prezinte la controlul medical obligatoriu organizat de către societate;
m) să ducă la îndeplinire orice alte sarcini primite de la şefii ierarhici superiori.
n) se supune obiectivelor de performanţă şi criteriilor de evaluare profesională stabilite

CERINTE

Cunostinte de limba italiana

BENEFICII OFERITE

se negociaza

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii