Asistent HR - Timisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITĂŢI:
Redacteaza si centralizeaza documente specifice departamentului de resurse umane
Ofera asistenta si suport Consultantului de Resurse Umane in procesele de recrutare desfasurate in colaborare cu firmele partenere din strainatate..
Realizarea si traducerea in limba germana a documentelor pentru dosarele candidatilor
Participa la intervievarea candidatilor in limba Engleza.
Participa la elaborarea si implementarea procedurilor de resurse umane referitoare la recrutarea externa si/sau interna
Diverse responsabilitati administrative

CERINTE

Cerinte
- Limba Engleza. nivel avansat
- LIMBA GERMANAFranceza- nivel mediu - reprezinta un avantaj
- Domiciliu stabil in Timisoara
- Absolvent de studii superioare
- Foarte bune cunostinte de lucru cu calculatorul in Word si Excel
- Bune capacitati de comunicare si convingere
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de realizarea obiectivelor
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.