ASISTENT FARMACIE - Depozit ADM FARM

SC ADM FARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea/verificarea produselor farmaceutice din cadrul depozitului;
- inventarierea produselor farmaceutice;
- colectarea produselor farmaceutice conform facturilor emise.

CERINTE

- absolvent/a a scolii postliceale de farmacie;
- persoana energica/dinamica, cu spirit de echipa;
- cunostinte de operare pc nivel avansat
- responsabilitate, adaptabilitate, atentie la detalii;
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata si intr-un mediu de lucru placut;
- pachet de beneficii motivant.

Infiintata in 1998, cu capital integral romanesc, ADM Farm a reusit sa se impuna drept o companie eficienta, serioasa, pentru care cele mai importante sunt cerintele si necesitatile clientilor ei. Cifra de afaceri a crescut continuu, de la an la an fapt ce a dus la plasarea ADM Farm intre primii 5 distribuitori din Romania.
Detalii pe www.admfarm.ro