Area Sales Representative

VALTEC PREMIUM LUBRICANTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:

Compania noastra angajeaza Area Sales Representative, oferind astfel o excelenta oportunitate persoanelor foarte motivate, serioase, ambitioase, responsabile sa isi dezvolte o cariera in acest domeniu.
Valtec Premium Lubricants - importator oficial al lubrifiantilor Repsol in 16 tari din Europa Centrala si de Est, importator Valvoline pentru Romania si Republica Moldova si de asemenea , importator al consumabilelor service Herzkraft - ofera produse premium si servicii de calitate superioara, iar pentru o imagine de ansamblu va invitam sa vizitati site-ul nostru : www.valtec.nl

RESPONSABILITATI:

Responsabil cu realizarea planului de vanzari pe zona alocata;
Administrarea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea de noi oportunitati in zona;
Participarea la programele de vanzari si marketing concepute de companie;
Efectuarea periodica de rapoarte de vanzari.

CERINTE

CERINTE:

Minim 1-2 ani experienta in vanzari, in domeniul lubrifiantilor sau auto;
Persoana independenta si responsabila, dornica sa invete si sa se dezvolte pe plan profesional;
Sa aiba abilitati dezvoltate de comunicare si negociere, fiind o persoana orientata catre rezultate;
Sa fie o persoana cu initiativa, capabila sa poata privi o situatie atat de ansamblu, cat si in detaliu;
Sa fie o persoana serioasa, motivata si ambitioasa;
Persoana disponibila pentru deplasari;
Permis de conducere categ. B;
Cunostinte PC, MS Office;
Diploma Bacalaureat, preferabil studii tehnice.

BENEFICII OFERITE

OFERTA (bonusuri, beneficii):

Lucru intr-o companie dinamica, aflata in plina dezvoltare;
Posibilitatea dezvoltarii profesionale;
Pachet atractiv (salariu atractiv, bonusuri, autoturism de serviciu, tableta, telefon mobil).

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR LUBRIFIANTI AUTO si CONSUMABILE HERZKRAFT