Area Sales Manager - zona TIMISOARA

SC LIDER PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezenta zilnica in zona de activitate
- Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;
- Indeplinirea planului de vanzari si incasari;
- Acoperirea sistematica a zonei alocate conform unui plan zilnic de rute ;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei ;
- Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

CERINTE

- Experienta in vanzari/distributie in domeniul materialelor de constructii sau sisteme de fixare constituie avantaj;
- Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, spirit de echipa;- Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari
- Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
- Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
- Consecventa, ambitie si putere de munca
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, Reale abilitati de comunicare, bun negociator.
- Orientare spre lucrul in echipa.
- Studiile superioare prezinta avantaj.

- Automobil propriu prezinta avantaj in perioada de proba (90 zile).

Interviu Online:
1. 1.Ce te motiveaza sa fii performant?
2. 2.Care ar fi jobul tau ideal?
3. 3.Care este cea mai mare realizare a ta de pana acum?
4. 4.Cum te-ar caracteriza ultimul tau sef?
5. 5.Cum te-ai descrie? (3 calitati, 3 defecte)
6. 6.Cum te vezi peste 5 ani?
7. 7.Care este castigul lunar care te motiveaza si iti ofera confortul financiar?

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu

SC Lider Plus SRL este una din companiile cu o dezvoltare dinamica pe piata de materiale de constructie.