Area Sales Manager - Elastomeri pentru Industria Automotive

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Pentru mai multe detalii despre noi, accesati www.humangest.ro.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- dezvoltarea business-ului in tara si in Europa de Est,
- prospectare, stabilirea intalnirilor cu clientii, dezvoltarea portofoliului.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- studii superioare,
- experienta in vanzari, in domeniul elastomeri, polimeri si poliester termoplastic pentru industria automotive,
- limba italiana/engleza la nivel avansat - cunoasterea ambelor reprezinta un avantaj,
- disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul Romaniei/extern cat si pentru program flexibil,
- domiciliul de preferat in Timisoara sau in orase apropiate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv fix+parte variabila, masina de serviciu, laptop, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.