Animatori petreceri copii

SC DAMIRA CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti interesat de un loc de munca in care sa aduci zambete si bucurie pe chipurile copiilor?
Crezi ca esti responsabil si poti avea grija de copii, anticipand nevoi si actiuni?
Crezi ca poti lucra intr-un mediu dedicat jocului, distractiei si petrecerilor copilariei?
Atunci aceasta este alegerea perfecta pentru tine.

CERINTE

Suntem in cautarea unor persoane care:
- au zambetul pe buze, conditie fizica si aptitudini foarte bune de relationare cu copii;
- indiferent de situatie, stiu mereu sa faca copiii fericiti si au o atitudine pozitiva;
- au personalitate vesela, sunt creativi si iubesc copii;
- au cursuri de pedagogie ( constituie avantaj);
- au experienta in baby sitting si animator copii ( clown, face painting etc.) - avantaj;
- au experienta in activitati de lucru manual ( desen, modelaj baloane, etc.) - avantaj;
- stiu sa utilizeze calculatorul, internetul si pachetul Ms Office;
- invata si se adapteaza rapid

BENEFICII OFERITE

Plata se face pe eveniment.

Damira Consulting este o companie specializata in domeniul instruirii, atat a copiilor cat si a adultilor.