Animator Profesor Trasnit

SC Smart Club SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorii vor prezenta copiilor in varsta de 4-12 ani, workshop-uri, spectacole si reprezentatii ce contin experiente stiintifice cu caracter distractiv. Acestea vor avea loc in scoli, shoping center, sedii de companii, tabere, la petreceri aniversare, etc. Ei vor trebui sa participe la repetitii pentru insusirea scenariilor. Monitorii trebuie sa stabileasca in timpul reprezentatiei o comunicare amicala cu copii, sa-i amuze si sa gaseasca cele mai potrivite cai de transmitere a mesajului educativ.
Beneficiile financiare sunt la nivel european, in functie de numarul de ore lucra

CERINTE

Bune capacitati de comunicare cu copii, dragoste fata de ei, capacitatea si talentul de a juca mici piese amuzante si cu caracter stiintific, punctualitate, aspect ingrijit, dezinvoltura si spontaneitate, seriozitate. Una sau mai multe limbi straine constituie un avantaj.

SC SMART CLUB SRL este o franciza a Fun Science Spania, o organizatie internationala specializata in derularea de programe educativ-distractive cu continut stiintific destinate copiilor in varsta de 4-12 ani.