Team Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru bugetari, profesori, angajati la stat,etc. Pentru studentii care doresc un venit care sa le permita efectuarea studiilor; .
Pentru cei care au o afacere dar doresc un castig suplimentar pentru asigurarea sigurantei financiare, indiferent de varsta si sex, venim cu urmatoarea oferta care poate insemna schimbarea in bine a vietii dumneavoastra:
Cautam si formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti financiari in domeniul brokeraj asigurari - MANAGEMENTUL ACESTEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres.
- activitate part- time;
- plata pe baza de comision proportional cu implicarea;
Zona de interes: Timisoara; localitatile judetului Timis. Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.
-studii: liceul absolvit; facultate in curs; facultate absolvita;
- nu se cere experienta;
- pregatirea de specialitate se face de catre firma in tara si in strainatate;
- disponibilitate de implicare intr- un domeniu nou,
- dorinta de realizare a unei cariere de exceptie
- dorinta de a avea propria afacere;

CERINTE

Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.

BENEFICII OFERITE

Instruire gratuita
CARIERA bazata pe performanta
-Comisioane de echipa
-Protectii sociale
-Renta de recunoastere a muncii
-Afacere proprie ; costuri zero
-Concediu platit de firma (vacante strainatate)
-Venituri europene

Companie de management, consultanta, asteapta sa o sunati pentru programarea unui interviu in vederea ocuparii postului de manager.

Va asteptam CV-urile.