Angajez asistenta stomatologie

Cabinet Stomatologic Dr. Straton & Dr. Ogodescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asista medicii specialisti in desfasurarea tratamentelor,pregateste cabinetul,materialele si instrumentarul
in vederea desfasurarii tratamentelor conform instrunctiunilor medicului,primeste si pregateste pacientii,realizeaza dezinfectia
si sterilizarea corecta a instrumentarului medical si intretine buna functionare a acestora,intretine ordinea in cabinetul de lucru,raspunde amabil si promt la solicitarile pacientilor.

CERINTE

Absolvent al unei institutii de profil sanitar,atitudine pozitiva,seriozitate,
punctualitate si responsabilitate.
Profesionalism si implicare pe termen lung.
Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii adulti si copii,amabilitate si promtitudine.
Persoana tanara,placuta,adaptabila la lucrul in echipa,cu varsta pana la 35 de ani.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:salar atractiv,mediu de lucru placut,curat,prietenos,cu posibilitati de dezvoltare profesionala.

Cabinet stomatologic dedicat tratamentelor interdisciplinare pentru adulți și copii.