Angajare store manager + asistent vanzari

SC.City Line.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea registrului de casa; receptie marfa, urmarier comenzi, verificarea necesarului de produse
Organizarea si repartizarea indatoririlor fiecarui coleg de echipa si supravegherea executiei ritmice a sarcinilor ce ii revin.
-Instruirea colegilor din formatia de lucru asupra modului de realizare a lucrarilor..
-Verificarea si rezolvarea operativa a sesizarilor colegilor
-Arhivarea documentatiei de lucru, preluarea marfii
-Aranjarea vitrinelor cu produsele noi
-Pastrearea in depozit a produselor organizate pe colectii/ categorii
-Asigurarea rezolvarii urgentelor aparute in timpul sau dupa terminarea programului de lucru.
- Asigurarea si pastrarea confidentialitatii, conform cerintelor, a documentelor si datelor cu care se lucreaza.
-Utilizarea si gestionarea corespunzatoare a echipamentelor, materialelor si obiectivelor de inventar incredintate.
-Informarea imediata a superiorilor despre aparitia oricarui obstacol major sau deficienta aparuta in efectuarea activitatilor.
- Realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor
primite.

CERINTE

-seriozitate
-aspect fizic placut
-corectitudine
-punctualitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix + bonus din vanzari la indeplinirea targetului stabilit

DESCRIEREA FIRMEI

Enjoy Fresh & Cafe