Angajam urgent electromecanici intretinere/montaj proiect perioada determinata

EUROJOBS The Personnel Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti electrician sau mecanic de profesie si doriti sa participati in cadrul unui proiect de punere in functiune a unor utilaje automate in Timisoara? Proiectul se desfasoara in perioada 15.07.2010 si respectiv 30.08.2010(durata proiectului fiind de 6 saptamani).

CERINTE

Pe cine cautam?
- Candidati cu experienta: electricieni si mecanici in montajul si servisarea utilajelor automate, buni profesionisti si dornici de a accepta o provocare si de a participa in cadrul unui astfel de proiect. Cu domiciliul in Timisoara sau imprejurimi.

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0268/ 547 654.

Vor primi oferta doar candidatii selectati.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau Electromecanici din Timisoara pentru proiect perioada determinata.