Angajam terapeut cu experienta in autism

Asociatia Invatam cu pictograme Timisoara

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepand cu luna ianuarie, ne marim echipa si ne dorim alaturi persoane tinere, dinamice , creative, responsabile, cu spirit de echipa.
Daca esti absolvent de Psihologie sau Psihopedagogie speciala si ai experienta minim 6 luni in lucrul cu copiii cu autism, trimite-ne cv-ul pe adresa: invatamcupictograme@gmail.com
Program: L-V, 14-18.
Disponibilitatea si experienta minima de 6 luni sunt criterii importante in selectarea candidatilor.Informatii suplimentare puteti primi pe mail: invatamcupictograme@gmail.com

CERINTE

-Absolvent al Facultatii de Psihologie sau Psihopedagogie Speciala;
-Experienta minim 6 luni in lucrul cu copii cu autism;
-Abilitati de planificare, organizare, evaluare, interventie si raportare
-Persoana tanara, dinamica, creativa;
-Flexibilitate orara;
-Rezistenta la stres.

Asociația desfășoară programe educative si recreative , de informare și conștientizare, workshopuri pentru părinți sau specialiști precum și evenimente caritabile pentru copiii diagnosticați cu tulburări din spectrul autist.