Angajam personal spalatorie si service auto

Adi Tires & Wash

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:
- responsabil, dinamic, cu spirit de initiativa;
- corect, constiincios, cu spirit de echipa;
- cunostiinte relevante in domeniile spalatorie si service auto;
- abilitati de relationare si comunicare;
- atitudine corecta si prietenoasa fata de clienti.

CERINTE

Cerinte vulcanizator auto:
- diagnosticarea, remedierea defectelor anvelopelor diferitelor tipuri de autovehicole;
- vulcanizarea anvelopelor / camerelor de aer la rece cu petice, snururi;
- efectuarea unor activitati specifice cu demontarea / asamblarea rotilor si montarea lor pe autovehicul;
- inlocuirea anvelopelor uzate si/sau in vederea adecvarii la sezon;
- echilibrarea rotilor;
- utilizarea si intretinerea echipamentelor si aparatelor tehnice din dotare in conditii corespunzatoare;
- mentine curatenia la locul de munca.

Cerinte spalator auto:
- pregateste spatiul de lucru pentru spalare si curatarea autovehicolelor;
- pregateste solutiile si echipamentele de spalat;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- contract individual de munca;
- stabilitate;
- salariu corelat cu performantele;
- bonusuri in functie de implicare.

Adi Tires & Wash este o societate cu capital integral românesc, care pune la dispoziţia clienţilor şi partenerilor săi metode moderne, eficiente şi rapide de întreţinere şi reparare auto. Am intrat pe piaţa de profil în anul 2008. Azi, investeşte continuu în echipamente de ultimă generaţie şi se preocupă de diversificarea gamei de servicii în acord cu nevoile clienţilor săi. Suntem o prezenţă activă şi puternică pe segmentul de servicii auto (servicii de întreţinere, tractare, service roţi şi servicii de spălatorie auto) şi, de asemeni, un important dealer de anvelope şi jante auto second-hand.

Ne puteti gasi pe www.adiauto.ro
Puteti trimite CV-urile voastre si pe office@adiauto.ro

Vom lua in considerare doar CV-urile insosite de poze !