Angajam personal calificat si necalificat

West Packaging Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala producatoare de ambalaje din carton angajam persoane - preferabil barbati - dispuse sa invete si sa munceasca in acest domeniu.

CERINTE

Experienta nu este necesara insa cerem seriozitate si un permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial motivational, posibilitate de avansare si dezvoltare intr-o echipa tanara. Pe langa aceasta oferim bonuri de masa si decontarea transportului.

Suntem West Packing Distribution SRL,sau pe scurt, WEPADI, o companie energică, tânără și inovativă specializată în livrarea de soluții complete de ambalare pentru mediul industrial.
Soluțiile pe care le dezvoltăm au ca prioritate siguranța bunurilor și produselor pe care ajung să le ambaleze. Orientarea către nevoile mediului industrial impun o atenție deosebită pentru siguranța produselor ambalate, respectiv componentele industriale și chiar produsele finite, care au nevoie de condiții speciale
de transport.