ANGAJAM AGENTI TRANSPORT VALORI

SC G4S Cash Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata, alimentarea ATM-urilor, asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului;
- supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare, nepermitand niciunei persoane sa se apropie de autospeciala de transport valori pe timpul operatiilor de preluare si manipulare a valorilor;
- pe timpul deplasarii de la un beneficiar la altul, trebuie sa supravegheze traseul si sa acorde o atentie deosebita pe tronsoanele din traseu pretabile la actiuni de jaf si deturnare a valorilor;
- preluarea si predarea sacilor cu valori de la/catre beneficiari, verificarea integritatii sacilor cu valori, a elementelor de siguranta si de identificare ale acestora

CERINTE

- cel putin studii medii absolvite (Liceu sau Scoala de arte si meserii);
- disponibilitate pentru un program de lucru inegal;
- integritate, responsabilitate, rezistenta la stres, dinamism, motivatie pentru munca;
- cariera militara sau absolvirea cursului de Agent Paza reprezita un avantaj;
- permisul de conducere categoria C - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salarizare corespunzatoare muncii prestate;
- spor de vechime;
- ore suplimentare platite;
- echipament si uniforma gratuite;
- angajatii cu rezultate deosebite sunt permanent luati in considerare pentru promovare pe pozitii superioare si majorari salariale;
- acces la cursuri de calificare, formare si dezvoltare profesionala;
- instruiri de specialitate realizate cu profesionisti in domeniu;
- concediu de odihna - 22 zile lucratoare;
- zile libere platite pentru evenimente familiare deosebite

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestatoare de servicii pentru sistemul bancar