Angajam agent de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor si prezentarea produselor/serviciilor;
- Efectuarea de vizite clientilor, identificarea nevoilor acestora;
- Oferirea de consultanta si suport clientilor;
- Deplasarea in delegatii (judete arondate judetului Timis);
- Atingerea target-urilor de vanzari.

CERINTE

Cautam agent vanzari produse pentru sectorul industrial, birouri, segmentul hotelurilor si restaurantelor, companiilor de curatenie.
Viitorul angajat detine permis de conducere auto categoria B si are disponibilitate de deplasare. Este o persoana asertiva, constiincioasa, flexibila, dedicata, cu abilitati verbale, capacitate de gandire critica si excelente abilitati de comunicare, convingere si negociere.
Prin angajamentul nostru fata de inovatie, am reusit sa atragem colaboratori de top!

BENEFICII OFERITE

Stim sa ne motivam angajatii, astfel ca salariul este unul atractiv, cu bonusuri si beneficii de nerefuzat (masina de firma full time, telefon, laptop, bonuri de masa, oportunitati de dezvoltare profesionala/training-uri, bonus bazat pe eficienta si efort).