Angajam administrator site (magazin online)

PANTOFUL GALBEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-actualizarea catalogului online cu produse sau oferte noi;
-administrarea bazelor de date si administrarea acestora;
-salvari de siguranta periodice;
-monitorizarea traficului pe site, a resurselor consumate;
-verificarea indexarii corecte de catre motoarele de cautare, a variabilelor care determina pozitionarea favorabila in ierarhia Google
-generarea de statistici periodice privind numarul de vizitatori si a cuvintelor cheie cele mai cautate pe website;
-preluare comenzi telefonice;
-livrare comenzi catre clienti, evidenta clienti

CERINTE

-experinta-constituie avantaj
-absolvent de facultate studii superioare sau in curs de absolvire
-cunostinte programare WEB
-cunoasterea programelor nivel avansat: HTML, ADOBE PHOTOSHOP
-limba engleza-nivel avansat
-persoana comunicativa, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-diverse bonusuri

Pantoful Galben comercializeaza pantofi de toate tipurile si pantofi de seara cu un calapod comod si un design atragator. Majoritatea pantofilor sunt fabricati in ateliere cu traditie.