ANALIST CUMPARARI

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cere si negociaza preturi de la/cu furnizorii firmei ;
- Stabileste termene de livrare ;
- Opereaza in baza de date ;
- Intocmeste formularul Comanda Furnizor ;
- Raporteaza periodic superiorilor ierarhici cu privire la activitatea desfasurata ;
- Semnaleaza orice nereguli, deficiente care apar în procesul de aprovizionare şi care ii îngreuneaza sau împiedica activitatea

CERINTE

- Studii superioare ;
- Minim un an într-o pozitie similara ;
- Cunoasterea activitatii de aprovizionare ;
- Cunoasterea modului de utilizare si exploatare a programelor Word, Excel ;
- Abilitati de lucru in echipa, abilitati tehnice, capacitate de decizie, capacitate de lucru în conditii de stres ;
- Cunostinte de Engleza sau/si Germana – nivel mediu .

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada nedeterminata ;
- Mediu de lucru modern ;
- Salariu atractiv ;
- Posibilitati de dezvoltare

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre