Agenti Servicii Clienti

Lugera – The People Republic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbesti fluent limba italiana sau spaniola? Vrei sa lucrezi de acasa?
Lugera recruteaza pentru unul din clientii sai, Amazon, lider global in domeniul comertului on- line:

Responsabilitati:
Oferirea de suport pentru clientii actuali si potentiali prin e- mail si chat;
Solutionarea cererilor si intrebarilor clientilor.

CERINTE

Cerinte:
Daca raspunsul este : " da! " la toate intrebarile de mai sus, trimite- ne CV- ul tau pe e- mail.
• Vorbesti si scrii fluent italiana sau spaniola?
• Ai o conexiune rapida la Internet (retea fixa)?
• Ai experienta in lucrul cu PC- ul? (MS Office, e- mail, internet, chat)?
• Ai cunostinte de comert on- line?
• Ai un telefon mobil?
• Ai un loc linistit in casa ta pentru a lucra 8 ore?

BENEFICII OFERITE

Salar Fix
Bonus Lunar

Lugera (LUbos, GErard, RAsto) Pure Dutch roots, with Slovak prefixes and suffixes, Lugera was soon adopted as a key word by almost 1.000.000 speakers. Closely fighting with google for supremacy, the word is widely used in derivates. Check out the latest entries:

Lugerac: The happiest citizen of the friendly Lugera – The People Republic (PS. Check out visa options below); language spoken by the citizens of Lugera – The People Republic, abounding in positive words.

Luggy: gorgeous lion wearing fuchsia flower standing out for the power of fun and creativity;