agenti publicitate - Timisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau 2 AGENTI PUBLICITATE - Timisoara!.

Persoana se va ocupa de contactarea noilor clienti, descrierea ofertei, negocierea pentru stabilirea detaliilor contractuale, incheierea contractului, gestionarea contractelor aflate in portofoliul propriu.

CERINTE

Candidatul ideal - O persoana placuta, care sa detina abilitatile de a negocia si de a vinde cu succes serviciile IT si publitare ale firmei - client.

BENEFICII OFERITE

se va discuta cu fiecare candidat in parte despre modalitatea optima de colaborare:
- fie contract part-time, cu un se va pune la dispozitie telefon de servici; bonusuri in functie de rezultate
- fie colaborare - comision 25% din valoarea oricarui contract incheiat, pe toata durata derularii sale. Se poate ajunge foarte usor la un venit de peste 1.500 lei lunar!

- timp de lucru flexibil
- posibilitatea de a participa la cursuri de perfectionare privind vanzarile.
- posibilitatea unor alte conditii de colaborare (carte de munca etc), se discuta dupa primele 3 luni de colaborare

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.