AGENTA TRANSPORT

AFACERI MRCD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Afaceri MRCD cauta COLEG(A)

- aptitudini de negociere și comunicare
- munca în echipa și individual
- viteza de lucru
- persoana organizata, cu atenție la detalii
- rezistenta la stres
- viteza de dactilografiere
- IT: mail, office, xerox, fax
- creativitate și spirit de initiativa

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
salariu fix + bonusuri în funcție de realizari + bonuri de masa
+ prime

Afaceri MRCD firma de transport si expeditii cu capital privat romanesc, infiintata in anul 2011 in Timisoara, de o echipa de profesionisti cu experienta in diferite domenii (transport, logistica, depozitare, contabilitate , IT si resurse umane) oferim solutii de transport si logistica precum si de manageriere si eficientizare a activitatii.
Avand la baza o echipa bine pregatita pentru oferirea solutiilor , suntem specializati in transportul intern punand la dispozitie MASINI COMPLETE de diferite tonaje si capacitati de incarcare precum si in regim de GRUPAJ si COLETARIE, in transportul international prin intermediul cailor rutiere, navale sau aeriene. De asemenea oferim solutii pentru transportul marfurilor in regim special: ADR, FRIGO, AGABARITICE, TRANSPORT AUTOTURISME, BASCULANTE , CISTERNA.
De la inceputul activitatii si pana in prezent, Afaceri MRCD a devenit un important furnizor de servicii la nivel national , portofoliul de clienti si furnizori fiind intr-o continua dezvoltare totul datorandu-se calitatii solutiilor oferite acestora.