AGENT VANZARI KEY ACCOUNT - TIMISOARA

SC ALBALACT RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

napoi la ziua de azi:
Daca ti-ar placea ca acesta poveste sa fie povestea ta, aplica aici cu un cv sau direct, pe site-ul companiei, www.albalact.ro, la Sectiunea "Cariere". Cand vom analiza candidaturile, nu vom face compromisuri in ceea ce priveste asumarea responsabilitatii si capacitatea de a finaliza proiectele pe care le incepi.

CERINTE

Fast forward 1 an de aici inainte:
Dorim sa-ti multumim pentru ca te-ai descurcat foarte bine in postul tau de Agent Key Account. Pe parcursul acestui an ai finalizat cu succes proiectele de promovare si mercantizare incredintate si ne-ai dovedit ca negocierea are putine secrete pentru tine. Ne bucuram sa vedem ca, avand o minima experienta in key account, ai reusit sa ai intotdeauna un stoc optim de produse, sa obtii un spatiu la raft chiar mai mare decat cel negociat, iar rapoartele intocmite de tine au ajutat mult la eficientizarea vanzarilor.

PRODUCATOR SI DISTRIBUITOR LA NIVEL NATIONAL DE PRODUSE LACTATE, BRAND-URILE ZUZU, FULGA, DE ALBALACT.